Pompa ciepła

Dysponujemy własnymi zespołami monterskimi i serwisem, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie korzystamy z usług podwykonawców. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści w dziedzinach elektryki i hydrauliki, którzy rozwijają się z nami od lat. Regularnie uczestniczą w szkoleniach dotyczących inżynierii HVAC, pomp ciepła, klimatyzacji i wentylacji.

Przy wyborze sprzętu kierujemy się wymogami naszego zespołu. Dbamy o to, by używać urządzeń od producentów o niskiej awaryjności, zapewniając długą i bezproblemową pracę montowanych przez nas systemów. Jesteśmy w stałym kontakcie z działami technicznymi marek, by być na bieżąco z wszelkimi zmianami w urządzeniach. Mamy także szybki dostęp do części zamiennych i trzymamy je w naszym magazynie. Nadzorujemy każdą instalację, by w razie potrzeby szybko interweniować i gwarantować komfort użytkowania. Współpracujemy m.in. z Bosch, Panasonic, Mitsubishi, Haier i Vaillant.

Przy decyzji o inwestycji w pompę ciepła czy modernizacji systemu grzewczego, możesz liczyć na unijne i krajowe wsparcie finansowe. Jako firma pomagamy w wyborze odpowiednich urządzeń i zdobyciu dofinansowania. Oceniamy twoje szanse na ulgi i dotacje, a także prowadzimy cię przez cały proces składania wniosków i uzyskania środków.

Nasze realizacje

Opinie

Co sądzą o nas Nasi klienci?

Małgorzata Florczak-Piluch
Małgorzata Florczak-Piluch
2024-04-17
Polecam tę firmę. Można się z nimi dogadać , gdy jesteś w sytuacji podbramkowej potrafią tak zorganizować pracę ,że nie zostawią cię na lodzie. Wymiana cieknącego pieca u rodziców odbyła się z dnia na dzień. Polecam. Drugą inwestycję, którą realizowałam w drugim domu ,również przebiegła bez problemów . Wszystko odbyło się sprawienie.
Radosław Stępień
Radosław Stępień
2024-02-20
Polecam firmę Thermo System za bardzo dobry kontakt, profesjonalizm i jakość obsługi. Zainstalowana kilka miesięcy temu w domu rodziców pompa ciepła pracuje efektywnie (CO + CWU). Dobrane urządzenia, w tym moc pompy ciepła, zostały dobrze dopasowane do zapotrzebowania cieplnego budynku.
Paulina Gola
Paulina Gola
2024-02-01
Polecam ! Od roku użytkujemy pompe ciepła, montaż jak i kontakt po montażu na najwyższym poziomie.
Paweł Stanek
Paweł Stanek
2023-12-19
Z czystym sumieniem polecam tą firmę 🙂 Jestem pół roku po montażu pompy ciepła i wszystko działa bez zarzutu. Kontakt z firmą bezproblemowy. Profesjonalne podejście do klienta i dobór sprzętu. Termin realizacji bez żadnego opóźnienia. Fachowe doradztwo przed zakupem jak i w trakcie użytkowania 🙂
Rysiek
Rysiek
2023-12-17
Witam firm naprawdę godna polecenia 100 % zaangażowania na każdej płaszczyźnie, polacm nie będziecie żałować
Krystian Panek
Krystian Panek
2023-11-14
Z czystym sumieniem polecam firmę Thermo System,pełen profesjonalizm w doborze pompy ciepła,czas realizacji szybki,ekipa monterska 1klasa,a co najważniejsze pomoc w dofinansowaniu z programu Czyste Powietrze i oczywiście świetny kontakt.Pozdrawiam serdecznie.
łukasz Iwanetzki
łukasz Iwanetzki
2023-11-09
Witam,już rok korzystam z pompy ciepła dzięki firmie Thermo System jestem bardzo zadowolony z pompy jak i z montażu przez ekipę Thermo System wszystko działa w 100% z pełną odpowiedzialnością polecam Thermo System pozdrawiam
Paweł Musiałek
Paweł Musiałek
2023-11-05
Profesjonalne i fachowe doradztwo przy wyborze pompy ciepła rzetelna i konkurencyjna wycena, indywidualne podejście do klienta to wszystko podparte fachowym, terminowym i profesjonalnym wykonaniem. Polecam firmę i ekipę pana Roberta
Angelika Węgrzyńska
Angelika Węgrzyńska
2023-10-27
5gwiazdek to za mało dla tej firmy.Pełen profesjonalizm .Oby więcej było takich firm.Z czystym sumieniem polecam tą firmę. Fachowcy w 100%znają się na swojej pracy.Od dokumentów aż po sam montaż. Gorąco polecam.ANGELIKA
Marzena Dura
Marzena Dura
2023-10-17
Serdecznie polecamy usługi Thermo System. Fantastyczna obsługa na każdym etapie realizacji zamówienia; począwszy od skrupulatnego przedstawienia działania pompy ciepła i pobrania wymiarów aż do montażu i obsługi posprzedażowej. Jeśli szukasz sprawdzonych i rzetelnych fachowców ta firma jest dla Ciebie. Zero bałaganu, ukrytych kosztów i dodatkowego stresu. Gdyby wszyscy fachowcy tak podchodzili do swoich obowiązków to świat byłby lepszy. Z czystym sumieniem - polecamy!

Jesteśmy autoryzowanym serwisem firm:

Bezpłatna wycena i konsultacja
Użyj formularza lub zadzwoń 730 695 684    DO GÓRY