Klimatyzacja

thermo_system

Lepszy sen i zdrowy odpoczynek

     Pory letnie w ostatnim czasie są coraz dłuższe i coraz bardziej gorące. Możliwość skorzystania z klimatyzowanego pomieszczenia w czasie upałów to nie tylko ulga i komfort. Wysokie temperatury wpływają na funkcjonowanie naszego organizmu przez całą dobę, potęgują zmęczenie, pogarszają samopoczucie i negatywnie oddziałują na nasze zdrowie.
Szczególnie narażone na przykre konsekwencje wysokich temperatur są osoby z problemami układu krwionośnego, oddechowego oraz osoby starsze. 

   Jednostki klimatyzacyjne dostępne na rynku obecnie, mocno odbiegają swoimi parametrami od klimatyzacji sprzed kilku lat. 
Przede wszystkim są to urządzenia zdecydowanie cichsze i bardziej energooszczędne, niż ich poprzednicy. Duży nacisk w ostatnich latach produkcji jest kładziony na spełnienie coraz to bardziej wygórowanych oczekiwań rynku. 
Klimatyzacja dzisiaj, oprócz realizowania swojego podstawowego zadania, jest urządzeniem z szerokim wachlarzem funkcji jakie dodatkowo może spełniać:

Dbanie o jakość powietrza, poprzez kontrolę wilgotności oraz wyłapywanie zanieczyszczeń, również takich jak PM 2.5 (zdaniem WHO najbardziej szkodliwy dla zdrowia człowieka spośród wszystkich zanieczyszczeń atmosferycznych). 
Sterylizacja powietrza którym oddychamy, za pomocą lamp UV lub filtrów jonizacyjnych, co pozwala ograniczyć nam wirusy, bakterie i drobnoustroje znajdujące się w naszych domach. 
Ogrzewanie pomieszczeń z wydajnością pompy ciepła (3-4 krotnie mniejsze pobory prądu niż w przypadku ogrzewania oporowego, np. grzejnikiem elektrycznym) 

     Odpowiednie dobranie jednostki, jak i profesjonalny montaż klimatyzacji, ma duży wpływ na wydajną pracę urządzeń, m.in. pobory prądu.
 Jednym z kluczowych elementów dobrze funkcjonującej klimatyzacji jest dbałość o szczegóły podczas instalacji. Szczelne, pozbawione powietrza i wilgoci połączenie chłodnicze między parownikiem (jednostka wewnętrzna klimatyzacji) a skraplaczem (jednostka zewnętrzna klimatyzacji), jest obok innych elementów, głównym aspektem dobrze funkcjonującego układu. 
Nasz zespół korzysta z wysokiej klasy narzędzi chłodniczych co w połączeniu z doświadczeniem oraz zachowaniem estetyki prac jest podstawową zadowolenia klienta.
Oprócz szkoleń z zakresu inżynierii HVAC regularnie bierzemy udział w kursach z ramienia marek producentów. 
Wybór producentów z którymi współpracujemy podyktowany jest jakością wykonania oraz bardzo niską statystyką awarii

W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia marki: Haier, Panasonic, Mitsubishi

klimatyzacja-realizacje

Nasze realizacje

Opinie

Co sądzą o nas Nasi klienci?

Małgorzata Florczak-Piluch
Małgorzata Florczak-Piluch
2024-04-17
Polecam tę firmę. Można się z nimi dogadać , gdy jesteś w sytuacji podbramkowej potrafią tak zorganizować pracę ,że nie zostawią cię na lodzie. Wymiana cieknącego pieca u rodziców odbyła się z dnia na dzień. Polecam. Drugą inwestycję, którą realizowałam w drugim domu ,również przebiegła bez problemów . Wszystko odbyło się sprawienie.
Radosław Stępień
Radosław Stępień
2024-02-20
Polecam firmę Thermo System za bardzo dobry kontakt, profesjonalizm i jakość obsługi. Zainstalowana kilka miesięcy temu w domu rodziców pompa ciepła pracuje efektywnie (CO + CWU). Dobrane urządzenia, w tym moc pompy ciepła, zostały dobrze dopasowane do zapotrzebowania cieplnego budynku.
Paulina Gola
Paulina Gola
2024-02-01
Polecam ! Od roku użytkujemy pompe ciepła, montaż jak i kontakt po montażu na najwyższym poziomie.
Paweł Stanek
Paweł Stanek
2023-12-19
Z czystym sumieniem polecam tą firmę 🙂 Jestem pół roku po montażu pompy ciepła i wszystko działa bez zarzutu. Kontakt z firmą bezproblemowy. Profesjonalne podejście do klienta i dobór sprzętu. Termin realizacji bez żadnego opóźnienia. Fachowe doradztwo przed zakupem jak i w trakcie użytkowania 🙂
Rysiek
Rysiek
2023-12-17
Witam firm naprawdę godna polecenia 100 % zaangażowania na każdej płaszczyźnie, polacm nie będziecie żałować
Krystian Panek
Krystian Panek
2023-11-14
Z czystym sumieniem polecam firmę Thermo System,pełen profesjonalizm w doborze pompy ciepła,czas realizacji szybki,ekipa monterska 1klasa,a co najważniejsze pomoc w dofinansowaniu z programu Czyste Powietrze i oczywiście świetny kontakt.Pozdrawiam serdecznie.
łukasz Iwanetzki
łukasz Iwanetzki
2023-11-09
Witam,już rok korzystam z pompy ciepła dzięki firmie Thermo System jestem bardzo zadowolony z pompy jak i z montażu przez ekipę Thermo System wszystko działa w 100% z pełną odpowiedzialnością polecam Thermo System pozdrawiam
Paweł Musiałek
Paweł Musiałek
2023-11-05
Profesjonalne i fachowe doradztwo przy wyborze pompy ciepła rzetelna i konkurencyjna wycena, indywidualne podejście do klienta to wszystko podparte fachowym, terminowym i profesjonalnym wykonaniem. Polecam firmę i ekipę pana Roberta
Angelika Węgrzyńska
Angelika Węgrzyńska
2023-10-27
5gwiazdek to za mało dla tej firmy.Pełen profesjonalizm .Oby więcej było takich firm.Z czystym sumieniem polecam tą firmę. Fachowcy w 100%znają się na swojej pracy.Od dokumentów aż po sam montaż. Gorąco polecam.ANGELIKA
Marzena Dura
Marzena Dura
2023-10-17
Serdecznie polecamy usługi Thermo System. Fantastyczna obsługa na każdym etapie realizacji zamówienia; począwszy od skrupulatnego przedstawienia działania pompy ciepła i pobrania wymiarów aż do montażu i obsługi posprzedażowej. Jeśli szukasz sprawdzonych i rzetelnych fachowców ta firma jest dla Ciebie. Zero bałaganu, ukrytych kosztów i dodatkowego stresu. Gdyby wszyscy fachowcy tak podchodzili do swoich obowiązków to świat byłby lepszy. Z czystym sumieniem - polecamy!

Jesteśmy autoryzowanym serwisem firm:

Bezpłatna wycena i konsultacja
Użyj formularza lub zadzwoń 730 695 684    DO GÓRY